Hakkımızda

Özellikle eşcinsel erkeklerin büyük bir çoğunluğu gay sohbet sitelerinde mutluluğu aramaktadır. Elbette bu mutluluk kimi gay arkadaşlar için basit bir tensel temas iken bazı gay’ler için sohbet öncelikli olmakta birlikte bir duygusal arayıştır.

Gay sohbet sitemiz tamamen Mobil uyumlu olmasının yansıra Google Play’de ve Apple Store’da indirebileceğiniz uygulamaları ile çok daha modern..

Ankarav Gay sohbet sitesinde neler var?

Gay sohbette canlı akış

Siteye girip çıkan herkes burada gösterilir. Yeni güncellemeler duvar yazıları ve fotoğraflar gibi paylaşılan herşey burada tüm kullanıcılara gösterilir… Ve bu canlı akış safhasında insanlarla kolayca etkilişime geçebilirsin ( beğeni yorum ve diğer paylaşımları yaparak)

Gay sohbette kameralı görüşme

Türkiye’de özellikle ve Sadece AngelsTurkiye platformunda görebileceğiniz ve şu aşamada giriş düzeyinde kameralı görüşme özelliği sunan gay sohbet çevrim içi olan tüm üyelerle görüntülü görüşmeler yapabilmene olanak sağlarken sitede o anda çevrimiçi olmayan diğer üyelere, onlarla ilgilendiğini belirten e-posta bildirimleri gönderir. Böylece mesajın söz konusu kişiye direk ulaşır.

Gay sohbette tercüman asistan

Gay sohbet sitesi ayrıca Google’ın entegre tercüme servisiyle çalışmaktadır. Bu özellik devrim niteliğinde bir yazılım teknolojisidir ve sadece çok büyük projelerde görebilmeniz mümkün. Bu demektir ki dünyanın her yerinden insanlar ile kendi dilinde sohbet edebilirsin.

Gay sohbette sınırsız fotoğraf paylaşımıyla kendinin özgürce ifade et!

Kötüye kullanılmadığı sürece fotoğraf yüklemenize herhangi bir sınır yok. Yeter ki kendini ifade etmeyi ve özgür olması seç m bu olasılıklar sadece AngelsTurkiye gay sohbet ortamında.

Google reklam ortaklığıyla çok daha güvenli gay sohbet ortamı

Bilmenizi isteriz ki, Google reklam ortaklığın sadece belirli güvenlik kriterlerini bir araya getirmiş projeler için onaylanır. Bu hem bizimle çok daha güvende hissetmen için ayırt edici bir detay hemde gizliliğinize ne kadar önem verdiğimizin göstergesidir. Bu izni Google otoriteleri karar verir ve karar sürecinden geçmek bir hayli zordur… Çünkü çoğu firma veya proje bu standart yemek güvenliği sağlayamaz. Bu güçlü bir yazılım desteği b anlamına gelir

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: